Küpsisepoliitika

Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Edastame teavet selle kohta, kuidas meie saiti kasutate, ka oma sotsiaalse meedia, reklaami- ja analüüsipartneritele, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mida olete neile esitanud või mida nad on kogunud teiepoolse teenuste kasutamise käigus.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille abil veebilehed võivad pakkuda paremat kasutajakogemust.
Seadus sätestab, et võime salvestada küpsiseid teie seadmesse, kui need on saidi tööks hädavajalikud. Kõigi teiste küpsiste salvestamiseks on vaja teie luba.
Käesolev veebileht kasutab mitmeid erinevat tüüpi küpsiseid. Mõned küpsised salvestatakse meie lehtedel esinevate kolmandate osapoolte poolt.
Võite igal ajal meie veebisaidil küpsiste deklaratsioonil oma nõusolekut muuta või tühistada.
Lisateave selle kohta, kes me oleme, kuidas te saate meiega ühendust võtta ja kuidas me töötleme isikuandmeid meie privaatsuspoliitika järgi.

 

Vajalikud küpsised:

Vajalikud küpsised aitavad parandada kodulehe kasutamismugavust, võimaldades põhifunktsioone nagu lehtedel navigeerimine ja juurdepääsu saidi kaitstud aladele. Koduleht ei tööta ilma nende küpsisteta korralikult.

 

Eelistuste küpsised:

Eelistustega seotud küpsised võimaldavad veebilehel meeles pidada teavet, mis muudab seda, kuidas veebileht töötab või välja näeb – st näiteks teie eelistatud keelt või asukohta.

 

Statistika küpsised:

Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.

 

Turustamise küpsised:

Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.

 

Klassifitseerimata küpsised:

Klassifitseerimata küpsised on küpsised, mida me koos individuaalsete küpsiste pakkujatega alles klassifitseerime.